Anasayfa Hakkımızda S.S.S Sıfırlama Tekniği Öğrenci Koçluğu Hafıza Eğitimi İletişim
Öğrenci Koçluğu
AlanlarımızSınava hazırlık aşamasında olan gençler hayatlarının zor dönemlerinden birinde bulunuyorlar. Kendilerini henüz tam anlamıyla tanıyamamış oldukları bu dönemde geleceklerini şekillendirmeye çalışıyorlar. Hazırlandıkları zor sınavın sonuçlarının tüm hayatlarının belirleyicisi olduğunu düşünerek yoğun iç ve dış baskı yaşıyorlar. Sınavda başarı mümkün olduğunca daha fazla soruyu yanıtlamaktan geçiyor. Bu amaca ulaşmak için öğrenciler dershane ve okuldaki öğretmenlerinin tam desteğini alarak yoğun bir şekilde hazırlık yapıyorlar. Daha fazla bilgi edinmeye ve mantıklarını daha doğru kullanmaya çalışıyorlar. Bu yoğun çaba kendilerini duygusal olarak daha güçlü hissetmeleriyle daha verimli bir hale ulaşabilir. Gençlerin, hayatta hangi noktada olmak istediklerini belirlerken nasıl mutlu olabileceklerini iyi tespit etmeleri gerekiyor. Hayatlarının belki de en önemli sınavına hazırlanırken edinmeleri gereken teknik bilgilerin yani sıra kişisel özelliklerini tanımaya ve kendilerini keşfetmeye yönelik olarak duygusal anlamda desteğe ve yönlendirilmeye ihtiyaçları olduğu da bir gerçek olarak karşımızda duruyor. Öğrenci koçluğu, işte bu alanı doldurmayı hedeflemekte olup, gençlerin yönlendirilmelerindeki boşluğu tamamlamayı amaçlamaktadır.

Koçluk Öğrenciye Ne Kazandırır?
Kendisiyle ilgili farkındalık yaratır.
Hedefine daha kolay ve etkin bir şekilde ulaşır.
Kaynaklarını daha etkin kullanmaya başlar.
Öz disiplin sağlar.
Önceliklerini belirler ve ertelemeyi bırakır.
Etkili adım atmaya hemen başlar.
Sürekli öğrenerek performansını artırır.
Yaşam dengesini kurar.
Yaşamın lideri olur.
Eski alışkanlıklarından kurtulup yepyeni etkin alışkanlıklar edinir.

Biz Öğrenci Koçluğun proje ortakları olarak Öğrenci Koçluğu Sertifika Programları yanı sıra ,Öğrencilere yönelik öğrenci koçluğu ve Sıfırlama tekniği ile (hataların sıfırlaması) çalıştırtmaktayız. Takdir edersiniz ki ders çalışmayı bilmeyen öğrenci ne kadar zeki, ne kadar çalışkan olursa olsun belirli bir derecede başarılı olabilir. Çok iyi sonuçlar veren sistem sayesinde öğrenci mükemmeli tatmaktadır. Sistem kısa sürede başarı elde edilmesini sağladığı için öğrenci müthiş bir motivasyon elde etmekte ve başarıda sürekli bir artış görüldüğünden bu motivasyonu sürekli sağlamaktadır.
Bunların yanında öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlatıyoruz.
SAĞLIK BAŞARI VE MUTLULUK SİZİNLE OLSUN.

 

Matematik Edebiyat
Geometri Tarih
Fizik Coğrafya
Kimya İngilizce
Biyoloji İspanyolca
Türkçe Fransızca

Değerli veliler çocuğunuza "çalış!.çalış!." demekten sıkıldınız mı?
 
*Çocuğunuz bir türlü ders başına oturamıyor mu?
 
*Çocuğunuzun derslere olan ilgisi istediğiniz gibi değil mi?
 
*Çocuğunuzu olumsuz akran grubundan ve bilgisayar ortamından kurtaramıyor musunuz?

 
Gelin bu sorunları uzman Eğitim Koçu kadromuzla birlikte çözelim.

Öğrenci Koçluğu İle İlgili Görüş ve İsteklerinize Merkezimizden Cevap Alabilirsiniz


 

 
 


Sınavlarda Eğitim Koçluğunun  önemi gün geçtikçe artmaktadır. Hangi bölümde okursanız okuyun  Öğrenci Koçluğu almak  zorundasınız. Dersleri kolaylıkla başarabilecek  hale gelmek istiyorsanız bizden Öğrenci Koçluğu desteği alın.


KPSS de başarılı olmak için doğru çalışmanın gerekliliği  herkes tarafından bilinmektedir.
Seviyeniz ne olursa olsun gelin size Koçluk destekli verimli ders çalışma  yöntemlerini öğretelim
.